Зареєстрували чергову петицію про демонтаж пам’ятника Пушкіну у Тернополі

Справжня пам’ятникоманія розпочалася у Тернополі.

Нещодавно ми писали про те, що тернополяни ініціюють встановлення пам’ятника Альбіні Михайлівній, знаній як «бабуся Шапокляк», а також Лесі Українці.
Також наразі збираються підписи під петицією про перенесення пам’ятника Олександру Пушкіну.

І ось чергова ініціатива. Іван Грабарчук зареєстрував петицію з пропозицією встановити пам'ятник Григорію Савичу Сковороді. Пропонує він його встановити на перехресті вулиць Мазепи- Бережанська-Львівська на місці колишнього пам'ятника-танка.

Окрім цього Грабарчук зареєстрував ще одну петицію щодо демонтажу Пушкіна. Чоловік є автором петиції про встановлення пам’ятника Лесі Україці на розі однойменної вулиці та Слівенської.

Втім, минуло трохи більше тижня і чоловік уже пропонує пам’ятник поетесі встановити не на кільці, а на місці… пам’ятника Пушкіну.

«Вважаю і переконаний, що памятник російському поетові О.Пушкіну мусить "поступитися місцем" перед НАШОЮ УКРАЇНСЬКОЮ РІДНОЮ ПОЕТЕСОЮ ЛЕСЕЮ УКРАЇНКОЮ!!! А тому пропоную памятник О.Пушкіну, що знаходиться в центрі м.Тернополя, між театральною площею та поштою демонтувати, а на його місце поставити нашу РІДНУ ЛЕСЮ УКРАЇНКУ ! памятник пушкіну встановити де інде в межах тернополя... наприклад на ріг вулиць Чалдаєва Пушкіна.
ОСКІЛЬКИ на питання: Хто для України зробив більше - Леся Українка чи Пушкін?
Відповідь очевидна!... Тай навіть від "іноземців" все частіше останнім часом звучить запитання: " А ДЕ Ж ЛЕСЯ?», – йдеться в петиції Івана Грабарчука.

Тернополяни зареєстрували чергову петицію про демонтаж пам’ятника Пушкіну
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі