Семеро дітей загинули у пожежі через бракований подовжувач

У пожежі на Миколаївщині семеро дітей загинули, а їхня мама із тяжкими опіками в лікарні. О пів на п'яту ранку батько родини поїхав на роботу розвозити хліб. За годину мама прокинулася від сильної задухи.

У густому диму жінка спробувала розбудити дітей, але вони вже були без тями. За допомогою побігла до сусідів, але від притоку кисню хата спалахнула, повідомляє ТСН. Люди кажуть, жінка чимдуж стукала у вікна сусідів і благала допомогти врятувати з вогню сімох її дітей. "Спасіть моїх дітей!" вона кричала, і паніка, шок. Кинулись туди бігти, а там полум'я, зайти невозможно", - каже cусід постраждалої Роман.

"Батько в пів на п'яту поїхав на роботу, повкривав діток, а що сталося, хто зна", - додає сусідка Ольга. Витягти дітей із полум'я люди не змогли, тому викликали швидку та рятувальників. Жінку із сильними опіками відвезли до лікарні, полум'я еменесники загасили за півгодини. Проте всі семеро дітлахів уже були мертві. Рятувальники переконані, що діти загинули ще до займання, бо уві сні отруїлися чадним газом.

"Домашні тварини, які перебували з ними на другому поверсі, також не встигли покинути місця свого проживання, - каже керівник територіального управління МНС у Миколаївській області Максим Грицаєнко. - Діти навіть спроб до евакуацї не робили. Перебували на своїх місцях, де і ночували, в ліжках". Будинок родина опалювала дровами, але причиною займання стала несправна електрика, певні експерти.

"Батько їхав на роботу і вмикав чайник, готував сніданок, очевидно, це спровокувало додаткове навантаження, і було коротке замикання подовжувача, який за два дні до цього уже горів", - говорить керівник управління держтехногенбезпеки у Миколаївській області Віктор Фесенко. 34-річній потерпілій знадобиться тривале і дороге лікування, у жінки обгоріло близько сімдесяти відсотків тіла. "Понад усе постраждали кінцівки й тіло, - розповідає завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Первомайської районної лікарні Олександр Дверницький, - була доставлена у стані глибокого шоку, практично без свідомості".

Жінку перевезли до Обласного опікового центру. Лікування пообіцяли чиновники, держава візьме його на себе. "Плюс ми зараз збираємо гроші на організацію і проведення похорон, - каже заступник голови Миколаївської ОДА Геннадій Ніколенко, - і вирішуємо питання про виділення житла".

Найменшому із сімох загиблих дітей було два роки, найстаршому - чотирнадцять. Їх ховатимуть завтра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі