Посол ЄС Ян Томбінський оглянув нові групи у дитсадках Тернополя

П’ять додаткових груп у чотирьох дитячих садках міста відкрили у Тернополі за гроші представництва Європейського союзу.  Під час офіційного візиту до Тернополя посол ЄС в Україні Ян Томбінський особисто оглянув умови перебування діток у нових групах.

Ясельна запрацювала на повну потужність ще минулого місяця, її відвідує 23-є дітей, молодша група чекає вихованців після першого вересня.

Загалом для потреб Тернополя представництво Європейського союзу виділило 360 мільйонів гривень. За ці гроші влада міста облаштувала 5 нових додаткових груп у дитячих садках та реалізовує кілька проектів переселенців зі сходу та Криму стосовно їх працевлаштування.

– В кожній групі від 20 до 30 дітей мають можливість піти в садок, тут будуть займатись як діти переселенців, так і тернопільські діти. Також буде створено робочі місця в тому числі для переселенців. Крім того, частина коштів з цього проекту йде на створення робочих місць для переселенців сходу та Криму, і вже є спільні успішні проекти, які будуть реалізовані в місті Тернополі. І ще частина грошей йде на будівництво громадського об’єкта, який незабаром буде завершений. Тернопіль отримає ще одну громадську споруду, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.
 
дитячий садок дошкільний заклад посол ЄС
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі