Подробиці затримання керівника держкомзему на хабарі в 21 тисячу доларів

Розуміючи, що справа пахне криміналом, державний службовець одного із районів Тернопільщини спробував завуалювати земельно - хабарну веремію: і посередників до справи залучив, і на підставних осіб оформив державні акти.

Але схему керівника розкрили оперативники Тернопільського обласного управління боротьби з організованою злочинністю. Як результат – чиновник та посередник затримані, як підозрювані у кримінальній справі, порушеній за частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

Як повідомив начальник відділу боротьби з корупцією УБОЗу Олег Пальчик, ще наприкінці 2010 року працівники міліції встановили, що до начальника управління держкомзему в одному із районів із проханням посприяти йому у виділенні земельної ділянки площею понад п’ять гектарів для ведення особистого селянського господарства. Чиновник під час розмови повідомив прохачу, що він підшукає ділянку, однак всі питання, пов'язані з її оформленням необхідно вирішувати із одним з місцевих жителів, який є його спільником . Цього ж дня прохач зустрівся із довіреною людиною посадовця та розповів йому про свої наміри щодо отримання земельної ділянки на території району. Наприкінці січня минулого року спільник чиновника запропонував майбутньому власнику землі оформити ділянку, яка знаходиться на території однієї із сільських рад району, на підставних осіб – трьох жителів села, за умови передачі йому та посадовцю хабара.

Надалі службові особи управління підготовили розпорядження про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства на території сільської ради трьом громадянам. Відтак, на підставі розпоряджень голови РДА видано три державні акти на право власності на три земельні ділянки жителям села.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі