Тернополяни вимагають у влади міста навести порядок із МАФами

Засилля МАФів у Тернополі викликає несприйняття тернополян.

Петицію Антона Марчевського, який пропонує навести лад із будками та кіосками, щойно після її реєстрації одразу підписали 35 осіб.

Марчевський підкреслює, що на словах ведучи мову про рух до Європи, Тернопіль насправді поступово перетворюється на Азію в гірших її проявах.

«У різних районах міста території поволі почали перетворюватись на базари. Переважно кіоски та павільйони розміщуються хаотично, на будь-якій вільній від іншої забудови земельній ділянці. Зазвичай це тротуари та газони. У деяких випадках такі МАФи стоять впритул до пішохідних переходів, а також з іншими порушеннями.Загалом ці всі "малі архітектурні форми" дуже сильно псують естетичний вигляд міста. Усі вони дуже різні за архітектурним стилем та матеріалами їх будівництва», – зазначає у петиції Антон Марчевський, додаючи, що вни також створюють чимало проблем і комунальникам.

Для вирішення проблеми він зокрема пропонує визначити кілька типових дизайнів для МАФів, який повинен бути затверджений на раді архітекторів, а також на сесії міської ради.

Окрім цього – заборонити заливати фундаменти під МАФи, передбачити проведення громадських слухань щодо встановлення чи будівництва таких МАФів за участю депутата від округу та мешканців округу, насамперед - навколишніх будинків.

Тернополяни вимагають у влади міста навести порядок із МАФами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі