У мерії повідомили, де в Тернополі буде сквер пам’яті лідера "Скрябіна"

Міська рада не проти увіковічення пам’яті лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка.

Сквер його імені, який ініціювали тернополяни у петиції, попередньо заплановано облаштувати на вул. С.Качали (біля житлового будинку №1) навпроти будинку за адресою бульвар Т.Шевченка, 1.

Водночас заступник міського голови Вікторія Остапчук зауважила, що попередньо ще мають відбутися громадські слухання, а також свою думку з даної ініціативи висловити архітектори.

«Подальший розгляд питання міською радою буде здійснено після розгляду даного питання на засіданні розширеної архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та кадастру Тернопільської міської ради та відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та згідно Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012р. №989», – йдеться у відповіді на петицію.

У мерії повідомили де в Тернополі буде сквер пам’яті лідера "Скрябіна"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі