• Головна
  • Тернопільський кутюр’є Ярослав Гродський представив «шоколадний» одяг
14:30, 15 лютого 2012 р.

Тернопільський кутюр’є Ярослав Гродський представив «шоколадний» одяг

У рамках проведення свята шоколаду у Львові українські кутюр’є, учасники «Lviv fashion week», серед яких і наш земляк Ярослав Гродський, представили на осуд глядачів солодку моду.

Переважно усі витрати за матеріали дизайнери беруть на себе, проте цього разу організаторами фестивалю було все завчасно закуплено для пошиття колекцій та розділено серед учасників «ChocoFashion». Протягом чотирьох фестивальних днів (9-12 лютого) відвідувачі могли бачити усю технічну роботу створення дизайнерського одягу з таких матеріалів як: плащівки, фатіну, підкладкових матеріалів, паралону і кольорової органзи. У готовому вигляді моделі були представлені на завершальному показі.

Попри несамовите хвилювання й екстремальні умови роботи, Ярослав Гродський, потішив публіку надзвичайними дизайнерськими шедеврами, і виконав їх, як зазвичай, у власному незрівнянному стилі. Більше того, окрім жіночих моделей (які були обов’язковою умовою), в його напрацюванні були ще дві чоловічі.

– У мене багато сил і нервів пішло, – розповів «Номер один» Славко Гродський, – але я дуже задоволений тим, що в кінцевому результаті вдалося створити.

Десерти моди вдались на славу, і потішеними залишились не тільки дизайнери, а й глядачі. Ще б пак, адже шоколад завжди викликав тільки позитивні емоції, і кожен присутній на святі міг сам у цьому переконатись. При цьому, нерозгаданою для публіки таки залишилась одна таємниця: як все-таки дизайнери знайшли в собі силу волі не з’їсти шоколадний одяг.

Тернопільський кутюр’є Ярослав Гродський представив «шоколадний» одяг, фото-1
Тернопільський кутюр’є Ярослав Гродський представив «шоколадний» одяг, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...