На Шептицького повертається торгівля

Сьогодні, 15 лютого, виконавчий комітет міської ради погодив проект рішення щодо надання ТзОВ «Тернопільський речовий ринок» тимчасового дозволу, а саме до 1 червня 2012 року, на торгівлю овочами за однією з сіток на вул. Шептицького.

- Ми плануємо, що з другої половини березня до кінця квітня у Тернополі перебуватиме велика кількість туристів, - пояснив "Номер один" начальник управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів ТМР Василь Хомінець. - Оскільки ми звільнили вулицю Шептицького від нелегальної торгівлі, то за однією сіткою видано тимчасовий дозвіл на торгівлю. Дана торгівля є по факту, тому її потрібно упорядкувати та привести документи у відповідність, - додав чиновник.

Натомість товариство бере на себе зобов’язання встановити у доступному для покупців місці контрольну вагу та облаштувати лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи, а також забезпечити належний санітарний стан території ринку. Крім того, «Тернопільський речовий ринок» дав гарантійний лист щодо забезпечення санітарного та технічного стану автостоянок, де відбуватиметься торгівля, та прилеглих до них територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі