Міліціонери допомагали тернополянам, які у негоду потрапляли в скрутні ситуації

Протягом двох тижнів лютого, коли розгулялися сильні морози та хурделиці, тернопільські міліціонери допомагали людям, які цього потребували. Правоохоронці проводили спеціальні виїзди, розшукуючи бездомних у занедбаних будівлях, на вулицях, поблизу теплотрас, у парках та інших місцях.

Більше трьох десятків таких осіб міліціонери відвезли у пункти обігріву, де їм надали першу медичну допомогу, зігріли та напоїли чаєм. Ось так десяткам людей вдалося зберегти життя та здоров’я.

Найменш захищеними виявилися ті, хто не має постійного притулку. Наприклад, у занедбаному домі, що на вулиці Липовій обласного центру, у тридцятиградусні морози зібралися декілька безпритульних людей. Ще один безхатько готувався заночувати поблизу теплотраси.

Як розповів старший інспектор спеціального приймальника УМВС в Тернопільській області Микола Жилка, керівництво обласної міліції поставило перед правоохоронцями їхнього підрозділу завдання виявляти громадян, які могли б від сильних морозів померти чи замерзнути. В одному з недобудованих будинків, де ще немає опалення, правоохоронці знайшли громадянина, 1958 року народження, який шукав тут прихистку у морозяну погоду. Його доставили в пункт обігріву, де першу медичну допомогу надали працівники "Червоного Хреста". Чоловіку запропонували гарячий чай та бутерброди. Деяким громадянам, які відмовлялися їхати з міліціонерами, правоохоронці повідомляли адреси, за якими розташовані пункти обігріву та першої допомоги.

У Тернополі міліціонери підтримували постійний зв’язок із патронажною медсестрою "Червоного Хреста" Емілією Салій, яка опікується людьми, що потрапили у скрутні ситуації. Працівники спецприймальника у вихідні відвезли до пункту обігріву, де вона працює, сімох таких людей. В спеціально обладнаному автомобілі щоночі отримували поміч з десяток людей. Один із чоловіків, якому допомогли правоохоронці, розповів, що нещодавно приїхав із Португалії. Чоловіка звідти депортували, а на батьківщині він немає постійного місця проживання.

Не зважаючи на те, що морози послабшали, міліціонери продовжать надавати допомогу людям, відвозячи їх до пунктів обігріву.

Цими днями від сильного морозу мало не потерпів літній чоловік, який опинився у безпорадному стані і не міг самостійно добратися додому. Міліціонери «Беркуту» відвезли його до родички. Донька подякувала правоохоронцям за допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі