Китайці знайомлять тернопільських школярів з своєю культурою

Тернопільських школярів знайомлять з китайською культурою за допомогою ігор, відео презентацій та мультфільмів. З 18 січня по 25 лютого в місті реалізовують проект «Перший крок до Китаю» міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Ірина Пшедніцька, керівник проекту: «Китайська культура є однією з найстародавніших, найцікавіших. І ми вирішили ніби пробудити якесь відчуття толерантності до цієї культури зі сторони України».

6 китайських студентів приїхали до Тернополя, щоб провести учням уроки з культури, звичаїв і традицій своєї країни. Відбулося таке заняття  в 3-Б класі 10-ї школи. Ще на початку уроку діти знали, хто і для чого до них прийшов.

Опитування:

«В нас урок про китайців, і вони прийшли до нас».

«Щоб розповісти про їхнє життя в Китаї».

«Я знаю, що китайці їдять паличками».

«У Китаї є величезна Китайська стіна, яка має 600 тисяч метрів. Цю стіну збудували багато-багато років назад, щоб не зайшли на їх територію. Я ще знаю, що на цій стіні проводять різні паради і китайський Новий рік, який проводиться в лютому».

Джін (Jean) – одна з тих, хто розповідає маленьким тернополянам про Китай. Вона – майбутній економіст. Зараз навчається на останньому курсі університету. Дівчина каже, що для неї настав час побачити світ. Україну обрала, бо вважає, що наша країна має зв'язок з Китаєм, оскільки географічно близько знаходиться до Росії, яка, у свою чергу, межує з її країною. Окрім цього, Україна є найбільшою в Європі.

Джін, студентка з Китаю: «До того, як я приїхала в Україну, насправді я не любила дітей, тому що іноді меді здавалося, що вони шумлять і важко керовані. Але коли я приїхала сюди, – о Боже! Вони такі милі! Я відчула гордість за мою культуру і дуже щаслива, що вони можуть щось вивчити про китайські традиції. Їм подобаються мої уроки».

Джін зізнається, що полюбила Україну, хоч тут дуже холодно. У неї вдома такої погоди не буває. До вподоби дівчині і доброзичливість людей. Джін сподівається, що, можливо, хтось із дітей, з яким вона проводить уроки, у майбутньому приїде до Китаю, знайде її, щоб мандрувати разом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі