Лукін підозрює, що безоплатно майно громади Тернополя роздають не задарма

Голова фракції Партії регіонів в міській раді Василь Лукін під час сьогоднішньої сесії заявив, що його як члена комісії комунального майна, не запросили на засідання, яке проходила напередодні сесії 10 лютого.

На його думку, це зумовлено тим, що він є противником надання в оренду комунального майна на безкоштовних засадах. «Ми чимало питань обговорювали на попередньому засіданні комісії, але не всі встигли розглянути. Тому жоден з проектів рішення, які стосуються передачі комунального майна в безкоштовну оренду, розглядатися на цій сесії не можуть», – наполягав Василь Лукін.

Принагідно він висловив вимогу, щоб надалі на засідання комісій працівники міської ради запрошували депутатів із веденням відповідного журналу.
Депутат також пообіцяв, що вимагатиме проведення експертизи підписів протоколів рішень, прийнятих на комісії за його відсутності.

«Бо в мене є підозра, що не всі підписи були зроблені особисто головою комісії або секретарем комісії», – пояснив своє рішення Василь Лукін.
Втім, до зауваг депутата-регіонала мер не прислухався. Загалом на сьогоднішнє пленарне засідання винесено 10 питань, 8 з них уже затвердили.
Під час їх розгляду Василь Лукін вкотре намагався внести свої застереження.
Зокрема коли розглядалося питання надання в безкоштовну оренду приміщення школи для спортклубу «Спартак», він звинуватив начальника міського управління освіти Ольгу Похиляк в корупції.

«Ви даєте в безкоштовну оренду приміщення тим організаціям, які беруть гроші за свої послуги. Так було із танцювальним клубом «Мальви», який очолюють родичі секретаря ради, тепер ось знову. Я думаю, ви це робите не просто так і непогано з того живете», – сказав Василь Лукін.

У відповідь Ольга Похиляк попросила його на майбутнє перед тим, як озвучувати подібні звинувачувальні заяви, мати хоч якісь факти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі