Корвет «Тернопіль» святкує свою шосту річницю

Сьогодні 16 лютого виповнюється шість років з дня підняття прапору на військовому кораблі – гордості Українського Флоту – корветі «Тернопіль».

Громада Тернополя, депутатський корпус Тернопільської міської ради щиро вітає екіпаж корабля на чолі з його командиром – капітаном ІІІ рангу Григор’євим Олегом Євгеновичем.

Корвет «Тернопіль» – невід’ємна частина історії нашого міста, його своєрідна візитка. Ми пишаємося тим, що наш корабель котрий рік поспіль – кращий серед Українського флоту, відмінно виконує всі завдання та слугує осередком та провідником Українського духу.

Тернополяни пишаються тим, що кращий корабель військового флоту носить назву нашого краю, котрий одним із перших розпочав боротьбу за незалежність України та славиться своїми національними традиціями.

У цей святковий день від імені громади Тернополя і від себе особисто бажаю морякам: матросам, мічманам та офіцерському складу міцного здоров’я, успіхів та благополуччя, висловлюю глибоку шану і вдячність ветеранам флоту за їх бойовий і трудовий героїзм, неоціненний внесок у військово-патріотичне виховання молоді та особового складу Військово-Морських Сил України. Нехай і надалі буде плідною Ваша нелегка, але така необхідна Україні праця.

До речі: в понеділок 20.02 вперше в Тернополі в краєзнавчому музеї буде відкрито експозицію до Дня корабля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі