Надал з депутатами просить в Януковича 100 млн. грн.

Додаткову дотацію розміром 100 млн. грн. для виконання в повному обсязі делегованих повноважень просить у керівництва держави Тернопільська міська рада.

З відповідним зверненням депутати сьогодні звернулися до Президента України Віктора Януковича, голови Верховної Ради Володимира Литвина та прем’єр-міністра Миколи Азарова.

У ньому депутати вказують, що доведені показники Міністерства фінансів України дали б можливість забезпечити лише потребу в коштах на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ та часткову оплату енергоносіїв. Для галузей освіти, охорони здоров’я та фізкультури забезпеченість коштами на оплату енергоносіїв складає 86-86%, на заробітну плату – 82-84% (вистачить лише на  10 місяців поточного року).

«Виконавчим комітетом розроблені заходи, які спрямовані на оптимізацію мережі та витрат міського бюджету в 2012 році. Проте і вони не забезпечать необхідної потреби в коштах на виплату заробітної плати», – наголошується у зверненні.

Відтак депутати закликали керівництво держави для забезпечення виплати заробітної плати з нарахуваннями в повному обсязі до кінця року додатково виділити 56,604 млн. грн. Зокрема, установам освіти – 32,88 млн. грн., установам охорони здоров’я – 20,560 млн. грн., установам фізкультури та спорту – 3,164 млн. грн.

Для оплати в повному обсязі бюджетними установами енергоносіїв депутати просять додатково 6,829 млн. грн.

«У зв’язку з обмеженням фінансового ресурсу, видатки на поточне утримання бюджетних установ, медикаментів, харчування передбачені на рівні минулого року без врахування росту споживчих цін на товари і послуги. Для  належного їх утримання додатково необхідно 37,516 млн. грн.», – йдеться у зверненні.

Відтак депутати висловили прохання врахувати наведені суми при внесені змін до Формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів та при внесенні змін до Державного бюджету України й виділити додаткову дотацію міському бюджету для виплати в повному обсязі заробітної плати, оплати енергоносіїв, поточного утримання бюджетної сфери на належному рівні в сумі 100,951 млн. грн.

У зверненні депутати також наголосили, що міською радою щорічно на виконання делегованих повноважень спрямовується третина обсягу власних надходжень міського бюджету, що приводить до незадовільного стану фінансування житлово-комунального господарства, ремонту доріг та інших місцевих програм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі