Тернопільським моржам пошкодували надати приміщення «на многії літа»

Несподівана суперечка виникла під час вчорашньої сесії при розгляді пересічного питання, яким  Тернопільському міському клубу любителів загартування і зимового плавання «Нептун» передавали в безоплатне користування будівлю на Живова, 17.

Попередньо члени депутатської комісії  з питань контролю за використанням комунального майна прийняли рішення надати приміщення «моржам» терміном на 10 років.

Однак на сесії з’ясувалося, що в проекті фігурує лише дворічний термін оренди, що викликало запитання навіть в депутата від ВО «Свобода». Виглядало, що клуб «Нептун» став жертвою якихось закулісних інтриг.

Начальник міського управління культури Олександр Смик, який доповідав по даному питанню, пояснив, що термін зменшено для того, щоб організація за ці 2 роки могла себе проявити. Той аргумент, що клубу «Нептун» уже 26 років, до уваги не брався.

«Це не означає, що ми когось ущемляємо чи хочемо обдурити. Просто щоб не було, що надаємо організації приміщення, а там туалет як був забитий, тук і залишився», – пояснював Олександр Смик.

У свою чергу член депутатської комісії з питань контролю за використанням комунального майна Петро Гринчиин наголосив на некоректності внесених змін.

«Управління культури перед тим, як змінювати термін оренди після уже прийнятого рішення членами комісії, мало б попередити депутатів і членів комісії. Тому я таки наполягаю, аби залишити 10-річний термін оренди», – сказав Петро Гринчишин.

Втім, його пропозиція набрала лише 15 голосів…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі