Скільки зухвалих пішоходів оштрафували тернопільські поліцейські за тиждень?

Близько тижня нові патрульні Тернополя спостерігають за пішоходами, а любителям переходити дорогу поза пішохідним переходом виписують штраф у розмірі 51 гривня.

- Штрафувати пішоходів почали цього тижня, - повідомляють у прес-службі патрульної поліції Тернополя. - Справа в тому, що спочатку “розбирались” з водіями, щоб ті не порушували правила дорожнього руху. Тепер водії в Тернополі стали трішки чемнішими і поліція почала звертати увагу на пішоходів.

Спочатку патрульні попереджали пішоходів і робили усні зауваження, а тепер уже штрафують. Вони вже оштрафували 19 порушників.

- Штрафують лише зухвалих пішоходів, які переходять дорогу у не встановлених місцях, - коментують 20 хвилин у прес-службі. - Штраф за таке порушення - 51 гривня. Якщо при правопорушнику немає документів, які б засвідчували особу, то патрульні запрошують його у міське відділення поліції, там встановлюють особу і уже тоді виписують постанову. Якщо при людині є документи, то постанову виписують відразу на місці. На постанові є штамп з реквізитами рахунку для оплати штрафу. Оплатити штраф можна у будь-якому банку. Якщо людина протягом 15 днів не сплатила штраф, то він подвоюється. Якщо його знову не сплатити, то справу передають у виконавчу службу.

Тернопіль штраф пішоходи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі