У Тернополі на Миру, 11 та Миру, 12 завершили капремонт

На Миру 11, та 12 в Тернополі завершився капітальний ремонт дворів. Зокрема, там  демонтували старі бордюри та влаштували нові. Також  комунальники вже облаштували бруківку. Окрім цього, нещодавно прибудинкові території були заасфальтовані.

Як зазначив начальник управління ЖКГ Микола Лесів, окрім ремонту дворів працівники облаштовують нові вхідні дашки у будинку №11.

-          Оглянув стан проведення ремонтів міський голова і відповідно до звернень мешканців ми розширили дорогу і включили до списку ще будинок №10, який там залишився один і робимо сходи у між будинковому проході, - зазначив Микола Лесів.

Нагадаємо, що у Тернополі ремонти дворів тривають на вул. Лепкого, 14, вул. Симоненка, 16, 18, вул. Новий Світ, 91, просп. Злуки, 33. На стадії завершення капітальний ремонт прибудинкової території на вул. Надзбручанська, 2.

У Тернополі на Миру, 11 та Миру, 12 завершили капремонт, фото-1 У Тернополі на Миру, 11 та Миру, 12 завершили капремонт, фото-2 У Тернополі на Миру, 11 та Миру, 12 завершили капремонт, фото-3 У Тернополі на Миру, 11 та Миру, 12 завершили капремонт, фото-4
ремонт вулиці ремонт двору дороги,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі