У сквері Миру тернополяни висадили нові дерева

У Тернополі посадили рідкісні сливи Пісарді. Cаджанці висадили у рамках акції «Дерева миру», яка у місті відбувається вже вп’яте. До акції «Дерева Миру» долучились кілька десятків учасників Міжнародної студентської конференції, які наразі перебувають в Тернополі.

Нагадаємо, що до минулого року у цьому ж сквері посадили одинадцять туй, проте дерева викопали вандали. Начальник відділу благоустрою та екології Олег Соколовський зазначає, цьогоріч дерева вибрали не лише красиві, але й такі, що вкрасти важче.

-          Це слива Пісарді, це декоративне дерево, воно дуже рідкісне. В Тернополі є таких 5 дерев. Це зараз ще привезли 12. Чому ми висаджуємо саме в цьому сквері? Тому що ми хочемо надати саме цьому скверу статусу заповідної зони, а статус надається тоді, коли є певна кількість декоративних, унікальних дерев, - розповідає начальник відділу благоустрою та екології міського управління ЖКГ Олег Соколовський.

До слова, організатори акції сподіваються, що цього року саджанці вже не крастимуть. Однак, все ж вирішили подбати про їхню безпеку. За деревами стежитимуть охоронці і відеокамери.

сквер дерева озеленення території дерева миру
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі