Міський голова Сергій Надал оглянув стан капітального ремонту двору на Слівенській

Під час традиційного ранкового об’їзду міста очільник Тернополя Сергій Надал побував на Слівенській, 11, де якраз розпочався капітальний ремонт двору. За словами міського голови, цей двір не ремонтувався уже більше 20 років.

- Ще минулого року ми запланували тут провести капітальний ремонт, виготовили проектно-кошторисну документацію. Наразі підрядники приступили до виконання робіт, зняли старе покриття, - розповідає Сергій Надал. - У цьому дворі облаштовуємо належне водовідведення, нове покриття проїжджої та пішохідної частин. На прохання мешканців, тут також буде зрізано сухостійні дерева та збільшено кількість місць для паркування у вигляді еко-парковки. ЖЕК в свою чергу відремонтує вхідні дашки.

До слова,  поруч з вулицею Слівенська, 11планують відремонтувати двір на вулиці Слівенська, 15 та двір на вулиці Лесі Українки. Наразі виготовляється проектно-кошторисна документація для їх ремонту, відтак після завершення робіт біля будинку №11 підрядники розпочнуть ремонті роботи у згаданих дворах.

Нагадаємо, що цього року у Тернополі заплановано капітально відремонтувати близько 50 прибудинкових територій.

Міський голова Сергій Надал оглянув стан капітального ремонту двору на Слівенській, фото-1 Міський голова Сергій Надал оглянув стан капітального ремонту двору на Слівенській, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі