• Головна
  • Любителів флорболу у Тернополі стало більше (фото)
15:30, 20 лютого 2012 р.

Любителів флорболу у Тернополі стало більше (фото)

"Школа  шляхетності" — таку назву носить ТНВК №35 (директор Цімерман Людмила  Анатоліївна) в якій нещодавно відбулась презентація флорболу, що проводила тернопільська обласна федерація.

Учні школи з великою цікавістю пробували для себе новий вид спорту, який одразу ж полонив їхні серця. Актуальною стала презентація напередодні змагань і тому, довго не думаючи, директор закладу Людмила Анатоліївна погодилась виставити своїх учнів захищати честь школи на перших для себе змаганнях.

Одразу 3 команди вирушать на турнір "DEFENDERS DAY FLOORBALL CUP-2012", що відбудеться 23 лютого у спортивному залі ТНВК № 17.

Голова обласної федерації флорболу Володимир Смолка на презентації дав юним початківцям поради та ознайомив з основними правилами гри, а також підбадьорив учнів  до участі у змаганнях.

— Зараз вони спробують свою вдачу на перших для себе змаганнях, усвідомлюючи, що шансів протистояти більш досвідченим СТИМУЛівцям у них небагато. Але цей виступ  стане поштовхом та стимулом для них надалі, адже Людмила Анатоліївна  зацікавилась  нашими проектами і ми плануємо в подальшому плідну співпрацю з даним навчальним закладом, — прокоментував Володимир Смолка.

Любителів флорболу у Тернополі стало більше (фото), фото-1
Любителів флорболу у Тернополі стало більше (фото), фото-2
Любителів флорболу у Тернополі стало більше (фото), фото-3
Любителів флорболу у Тернополі стало більше (фото), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...