Хто влаштував погроми у центрі Тернополя?

З Театрального майдану викрали дощові решітки на 8 тисяч гривень.

Ласих викрасти місцеве майно чимало, кажуть в управлінні житлово-комунального господарства. Так, до прикладу, цієї ночі із Театрального майдану зникло кілька дощових решіток майже на вісім тисяч гривень. Це – відео із камер спостереження, встановлених на Театральному майдані. На ньому видно, як невідомий чоловік кілька разів то підходить, то відходить до місця, де на ранок комунальники не дорахують двадцяти дощових решіток.

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ: «Вночі з 13 на 14 число повторно було викрадено вже 20 решіток. Це є чавунні решітки, вони мають певну вартість. Вартість однієї решітки, 60 сантиметрів, становить з установкою 450 гривень. Якщо викрали 20 штук, це вже 8-9 тисяч нанесено збитків територіальній громаді міста Тернопіль».

Окрім двадцяти викрадених решіток, уранці комунальники виявили і інші пошкодження у центрі міста. Зробила все це одна особа чи різні стверджувати поки не беруться, передає ІНТБ

АНДРІЙ ДРОЗДОВСЬКИЙ, начальник відділу інженерно-транспортної інфраструктури міського управління ЖКГ: «Також пошкоджено, є зафіксовано, і дві лавки на бульварі Шевченка в районі годинника тристороннього. Також були сліди намагання зіпсувати фонтан, цей «Терен», який знаходиться на бульварі Шевченка».

Довго шукати решіткового злодія поліцейським не довелося. Сьогодні справою горе-крадія вже займаються слідчі. Причина його вчинку, кажуть у поліції, банальна – гроші.

ОЛЕКСАНДР ЛИЗУН, командир батальйону Управління патрульної поліції м. Тернопіль: «Людина зателефонувала на 102, знаходилась в центральній частині міста, повідомила про те, що невідома особа тягнула схожі предмети на оці захисні люки дощові. Виїхав патруль буквально за 5 хвилин на те місце, і в кущах дійсно було знайдено особу невідому. Особу було встановлено пізніше, яка тягнула безпосередньо ці люди. Його доставили у відділок поліції, далі ним займаються слідчі».

Акти вандалізму у місті, стверджують в управлінні ЖКГ, не рідкість. Й вони завдають чимало збитків місцевому бюджету. Тож очевидців подібних дій комунальники просять не вагатись, а відразу повідомляти відповідні структури.

Погроми центр Тернополя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі