Реклама
12:00, 21 лютого 2012 р.

Куда вкласти грошi в 2012 роцi?

Реклама

Громадяни пострадянських держав вже давно забули про те, що років двадцять тому, практично єдиним засобом зберегти свої гроші була покупка доларів. Наявність в домі якої б то не було суми американських купюр гарантувало душевний спокій і почуття впевненості в завтрашньому дні. В останні ж роки доларам навряд чи варто довіряти, тим більше, переводити в нього свої заощадження.

Інвестиційний ринок пропонує нам безліч варіантів для вкладення коштів. Одні з них відрізняються більшим ступенем прибутковості, інші менш привабливі з точки зору прибутковості. У будь-якому випадку, вибрати є з чого. Головне, визначитися з цілями і очікуваннями: чи хочете Ви тільки забезпечити збереження своїх грошей, або ставите завдання швидкого збагачення.

У нинішньому році, як і прогнозували експерти, відзначається зростання популярності такого виду інвестування, як ПАММ-рахунку. Вони сьогодні лідирують за рівнем довіри з боку інвесторів. І не тільки за цими критеріями. Перш за все, сервіс ПАММ-рахунків відрізняється доступністю для всіх бажаючих.

До речі, серед всієї маси компаній, що надають послуги ПАММ - рахунків, потрібно виділити лідера в цій галузі компанію Forex Trend - надійного брокера на ринку Форекс.

ПАММ-рахунки - можна вважати свого роду бізнесом, а можна розцінювати, як один з видів пасивного доходу. Для того, щоб почати інвестувати за допомогою сервісу ПАММ-рахунків не потрібно складати і затверджувати бізнес-план, збирати численні довідки та дозвільну документацію, і, головне, не потрібно володіти значними стартовими сумами. Інвестору не доведеться брати кредити, займати у друзів і родичів, збирати кошти для того, щоб вкласти гроші в Форекс. Щоб почати інвестувати, достатньо мати гроші, значно менші за ті, що потрібні для відкриття будь-якого іншого бізнесу.

Знову ж таки, інвесторська діяльність не пов'язана з веденням звітної і бухгалтерської документації, жодним чином не підпадає під перевірки контролюючих органів, не вимагає спеціальних економічних і фінансових знань. Інвестування побудовано на довірі інвестора до керуючого. Іншими словами, інвестор передає свої кошти в довірче управління професійному трейдеру, який і буде торгувати ними на Форексі.

Втім, напевно не тільки завдяки цьому, ПАММ-рахунки виявилися на піку своєї популярності саме в 2012 році. Надійність збереження коштів - сьогодні актуальна, як ніколи. По-перше, відгомони недавньої світової фінансово-економічної кризи ще свіжі в пам'яті наших громадян. По-друге, нагнітають обстановку і настрій українців - загрози дефолту в деяких європейських державах, а також невтішні прогнози другої хвилі кризи. Люди хочуть бути впевненими, що не втратять свої кошти, вкладені в Форекс.

Сервіс ПАММ-рахунків розроблений і діє з мінімальними ризиками, чого не можна сказати про інші фінансові інструменти. За можливі збитки керуючий відповідає хоч і не головою, але власним капіталом. Раніше цього не було - пропорційно між усіма учасниками ПАММ-рахунків розподілявся тільки прибуток, збитки ж лягали лише на плечі інвесторів. Зараз керуючий так само може понести втрати, тому просто приречений при торгівлі приймати максимально продумані і виважені рішення. До того ж диверсифікувати свої ризики інвестор може, розподіливши кошти між ПАММ-рахунками відразу декількох трейдерів. Тоді, невдала торгівля на одному з рахунків не зможе боляче вдарити по кишені інвестора.

Що стосується розміру прибутку, який можливо отримати від інвестицій в Форекс, то і тут ПАММ-рахунки мають значні переваги перед іншими варіантами інвестицій. За місяць можна заробити стільки, скільки обіцяють банки за рік. Іншими словами - інвестуючи в ПАММ, можете розраховувати на 60-90% річних.

З такими умовами роботи і доходами ПАММ-рахунки, за прогнозами експертів, будуть очолювати рейтинги фінансових інструментів протягом всього поточного року.

 

Джерело: http://investbag.com/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...