Що треба знати, обираючи якісний листогиб у Тернополі

Листогиб виконує профілювання і формування листового металу, та є особливо корисним якщо немає потреби часто змінювати налаштування інструменту. Прокатні смуги з різних сплавів також можуть піддаватися обробці за допомогою подібного верстата. Для формування виробів функціональну основу цього обладнання складають штампи різних форм, які беруть безпосередню участь у виробничому процесі. За їх допомогою забезпечується згинання матеріалу для утворення навіть складних геометричних форм всього за один прохід робочих поверхонь. Крім того, в загальному випадку листогиб може не тільки виконувати згинання матеріалу згідно заздалегідь вказаного радіуса, але також пробивати технологічні отвори в потрібних місцях зразка або штампувати будь-які елементи на поверхні.

В цілому, листогиб є різновидом преса (з пневматичнім, гідравлічним або електромеханічним приводом) з усіма традиційними для цього агрегату характеристиками. Стиснуте повітря, пневмоциліндри або спеціальне гідравлічне масло забезпечують необхідну для роботи пристрою енергію. Завдяки фізичному зусиллю, згинання матеріалу або виробу відбувається при нормальних температурних умовах і не вимагає додаткового нагріву. У промисловості цей процес називають «холодним згинанням».

Сам листогиб являє собою зварену станину, засновану на балочной опорі у вигляді коробу. Стійки з'єднує стіл, на якому й проводяться всі необхідні маніпуляції. Кожен тип приводу певним чином з'єднується з рештою апаратури і призводить до руху рухомі частини установки. Матеріал фіксується в трьох точках на столі, а потім визначається кут, на який його буде вигнуто. За необхідності деякі блоки охолоджуються окремим холодильника, який допомагає підтримувати робочу температуру тих систем листозгинального пресу, що нагріваються. Також існують моделі з простим механічним або навіть ручним приводом.

В цілому, конструкція листогиба забезпечує простоту і надійність експлуатації обладнання. Всі деталі та вузли спочатку проектується з великим запасом, маючи розрахунок на підвищені (в порівнянні з номінальними паспортними) навантаженнями, що дозволяє казати про підвищену зносостійкість виробів. Додаткове оснащення дозволить збільшити точність роботи обладнання і підвищити якість кінцевої продукції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі