«Збережена коаліція – шлях до розвитку держави», – Володимир Дзудзило

Сьогоднішня ситуація в Україні потребує негайного вирішення. Через це, зволікати з оновленням Уряду далі не можна було, впевнений депутат Тернопільської районної ради від «БПП «Солідарність» Володимир Дзудзило.

Як заявив Президент, робота нового Кабміну має стартувати вже сьогодні і допомогти їй в цьому повинна тільки коаліція. Адже ми живемо в парламентсько-президентській державі, то ж відповідальність за події в країні лягає передусім на Уряд і парламент. Досягти злагодженої роботи цих гілок можна лише спільними зусиллями.

«До можливості дострокових парламентських виборів зараз ставлюся негативно. Їх не повинно бути в час, коли в державі тривають воєнні дії. Недоцільно в такий період використовувати чималі гроші, а на парламентських виборах 2014 р. витрати становили 980 млн.грн., які можна направити на підтримку українського війська, допомогу учасникам АТО. На місцях кошти можна направити на не менш важливі першочергові об’єкти. Для порівняння, минулоріч наша область отримала більше 100 млн. грн. із Фонду регіонального розвитку на такі проекти. Лише в Тернопільському районі в рамках цього вдалося: відремонтувати покрівлю Петриківського геріатричного будинку та дитсадок в с. Ігровиця, осучаснити котельню в смт.В.Бірки, обладнати три пункти електромереж у с.Байківці. А в 2016 р. фінансування першочергових об’єктів має бути ще більшим», – наводить дані порошенківець Володимир Дзудзило. За його словами, дуже добре, що коаліцію в парламенті вдалося зберегти. То ж тепер ніщо не заважатиме депутатам працювати над подальшим розвитком України.

Володимир Дзудзило
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі