На Тернопільщині шахраї залишили чоловіка без грошей і обіцяного авто з-за кордону

Шахраї обдурили жителя Тернопільщини, пообіцявши йому пригнати авто з-за кордону. 

До поліцейських Гусятинщини звернувся 31-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що ще вчора мав стати щасливим власником автівки «BMW-320», проте на місце домовленої зустрічі продавець не приїхав, а завдаток за машину у розмірі, еквівалентному трьомстам американським доларам, взяв.

Правоохоронці з’ясували, на гачок афериста потерпілий потрапив через оголошення в інтернеті. Невідомий обіцяв за дешево пригнати з сусідньої Польщі добротне «BMW». Жителя Гусятинщини зацікавила пропозиція, тож набрав вказаний номер.

Трубку підняв чоловік. Представився жителем Закарпаття, розказав, що давно займається автомобільною справою, вже має налагоджений канал перегону автотранспорту через українсько-польський кордон і не одному бажаючому доставив омріяне авто. Домовленість була такою:закарпатець прижене іномарку до Львова, там буде здійснено остаточний розрахунок, але… потрібен завдаток – триста американських доларів. На банківський рахунок житель Гусятина перекинув обумовлену суму. Та в домовлений час і в домовлене місце закарпатець не приїхав.

Поліцейські за фактом шахрайства розпочали кримінальне провадження, а краян застерігають бути обачними.

На Тернопільщині чоловік якому пообіцяли авто з-за кордону залишився без грошей
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі