Фотовиставку про обездолених дітей «Щастя – це…?!» відкрили у «Перемозі»

Відвідувачі виставки «Щастя – це..?!» можуть побачити десятки світлин, які передають сумні і веселі моменти з життя дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

До Тернополя виставка приїхала зі Львова. Згодом світлини покажуть у Хмельницькому, Коломиї, Києві та Донецьку.

Метою виставки, за словами директора благодійного фонду «Карітас» Андрія Марчука, є привернення уваги до проблем дітей зі складними долями.

«Цей проект називається «Мобільна праця з молоддю». Раніше він називався «Діти вулиці». Однак не можна так називати. Оскільки, спілкуючись з дітьми, які приходять, мушу сказати, що це далеко не є діти вулиці. Дивлячись на їхню згуртованість, констатую, що вони є як єдина сім’я. Завданням проекту не є те, щоб ми змінили тих дітей. Хоч працює з ними педагог, психолог, керівник проекту. Їх змінює Господь Бог через людей, які є в проекті, - зазначає Андрій Марчук. – Чому виставка називається «Щастя – це..?!». Для дитини, яка є обділена, любов’ю перш за все, а також і матеріальними речами, щастя може трактуватися по-різному. Ми спричиняємся чим можемо, опікуємося цими дітьми. Ми хочемо відтворити для них материнську і батьківську любов, якої їм не вистачає, через інші обставини в проекті «Мобільна праця з молоддю». Щоб згодом вони самі визначили, що для них є щастя і зрозуміли, що основою всякого добра і щастя для них є Бог. Заохочую всіх підтримувати «Карітас» усім, чим можемо. Якщо немає матеріальної можливості допомогти, допоможіть ділами, молитвами підтримуйте «Карітас». Бо щоб діти отримали щось, потрібно, щоб хтось хотів їм це дати – чи то матеріальну допомогу, чи моральну підтримку. Спасибі всім, хто долучився до цього проекту. Хай вас Бог благословить.»

Здебільшого всі герої фотографій виставки – це діти із неблагополучних, малозабезпечених сімей, діти-сироти, діти трудових мігрантів. Вони мріють, навчаються, посміхаються, вміють щиро радіти та прагнуть бути щасливими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі