Тернополянам просто на вулиці допомагали вивчити англійську мову (фото)

23 квітня в міжнародний день англійської мови по всій Україні проходив флешмоб, організатором якого виступає посольство США в Україні.

-Мета флешмобу - популяризувати англійську мову в Україні та спонукати якомога більше людей до її вивчення, - розповідає Терену керівник центру «Вікно в Америку», Олеся Гончарук/

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в Америку» спільно з волонтерами в рамках Всеукраїнського флешмобу, роздавали плакати і листівки з корисними фразами для працівників ресторанів та водіїв таксі. Плакати отримали близько 19 закладів харчування: «По філіжанці», арт-бар «Коза», ресторан «Pasta Fresca», паб «Файне місто», кафе східної кухні «Tiger» та інші.

-Ми намагаємось допомогти людям, які працюють у сфері обслуговування вивчити англійську мову, оскільки в нашому місті є багато іноземних студентів. А також, це просто корисно знати англійську, оскільки вона є міжнародною мовою, і куди б ти не поїхав, знаючи англійську ти не пропадеш, - каже волонтер центру «Вікно в Америку», Софія.

Тернополянам просто на вулиці допомагали вивчити англійську мову (фото) (фото) - фото 1 Тернополянам просто на вулиці допомагали вивчити англійську мову (фото) (фото) - фото 1 Тернополянам просто на вулиці допомагали вивчити англійську мову (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль англійська мова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі