На Тернопільщині стався вибух газу: вагітній жінці обпекло обличчя (подробиці НП)

О десятій ранку у вівторок, 21 лютого, у селі Глещава Теребовлянського району Тернопільщини стався вибух газу у житловому будинку. Внаслідок цього до районної лікарні госпіталізували жінку на 9-му місяці вагітності.

Про це повідомили у центрі пропаганди Управління МНС України у Тернопільській області.

Як розповіла секретар Глещавської сільради Марія Галяберда, мешканці хотіли поставити у будинку конвектор.

"То нова хата. Там живе молода пара Володя і Інга Джумаги, недавно розписалися. А ще з ними свекор є, Владислав-Антон Михайлович. 22-річна Інга справді на 9-му місяці. Молоді хотіли замість кафельної грубки конвектор у хаті поставити. Щоб тепло було, і газу менше тягнуло", - сказала Марія Михайлівна.

Родина викликала газозварювальника із "Теребовля-газу".

"Той майстер якусь трубку мав відрізати, другу приварювати. Кажуть, десь хвилин за 15, як він надворі щось варив, той вибух стався. У хаті, слава Богу, нікого не було. Інга якраз на поріг стала, хотіла заходити. То так гахнуло, що аж сусіди чули. І вікна-двері повилітали. То для нашого села велике НП. І чого сталося – ніхто не знає", - зазначила жінка.

Вагітну із опіками обличчя і вуха поклали до гінекологічного відділення районної лікарні, пише Gazeta.ua.

"Вона от-от народити має, чи того тижня, чи наступного. Всі у стані шоку. Шибки ще вчора засклили, двері треба поправити. То що меблі трохи чорноброві, тюлі позривало і куртки погоріли – то нічого. Головне, з дитиною все нормально. А всі витрати на себе взяло районне газове господарство", - повідомила Галяберда.

Матеріальні збитки і причини вибуху вивчає спеціальна комісія.
Джерело: Gazeta.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі