Екс-голова Тернопільської облради роз’їжджав Франківськом на інвалідному візку

Екс-голова Тернопільської облради Олексій Кайда, який зараз є заступником міського голови Івано-Франківська, спробував себе в ролі інваліда.

У рамках акції "Чиновник у інвалідному візку" мер Франківська та його заступники пересіли в інваліднні крісла, щоб на собі відчути всі проблеми та всі потреби людей з обмеженими можливостями, повідомляє Стик.

Першою проблемою, з якою стикнулися новоспечені "колясочники", стала неможливість зняти гроші з банкомата, оскільки всі банкомати на "стометрівці" розташовані на підвищеннях,.

Також, як з'ясувалося, інвалідний візок може застрягти у решітці водостока. 

Наступною проблемою стало подолання бордюру перед тротуаром. Люди з обмеженими можливостями, що також взяли участь в акції, заїжджали на нього з розгону.

Мерові Руслану Марцінківу це не вдалося, тож він встав з крісла та переніс його на тротуар. Це була чудова демонстрація необхідності впровадження безбар'єрних тротуарів.

Очільник Франківська після  близького ознайомлення з проблемами інвалідів пообіцяв докласти всіх зусиль до їх вирішення.

Інваліди Івано-Франківська сподіваються, що акція не була лише піаром міського голови.

Водночас з аналогічними проблемами, як у сусідньому обласному центрі, стикають щодня й інваліди в Тернополі.

Екс-голова Тернопільської облради роз’їжджав Франківськом на інвалідному візку, фото-1
Екс-голова Тернопільської облради Олексій Кайда який зараз є заступником міського голови Івано-Франківська спробував себе в ролі інваліда.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі