Вісім небезпечних ділянок Тернополя, де найчастіше гинуть люди (Перелік)

Дамба Тернопільського ставу та перехрестя вул. Протасевича-Гайова – понад 20 років «лідирують» серед місць, де найчастіше травмуються і гинуть люди. У Тернополі вісім місць концентрації ДТП з потерпілими.

Ще сім - аварійно-небезпечних ділянок. Там найчастіше трапляються аварії з матеріальними збитками. Або ці місця не так давно були у списку місць концентрації ДТП, проте останні три роки аварій з людськими жертвами там не траплялось. Про це повідомили у прес-службі управління патрульної поліції м. Тернопіль.

Серед аварійно-небезпечних ділянок – вулиця 15 Квітня, де ще кілька років тому мало не щомісяця гинули чи серйозно травмувались люди. Вже понад три роки на цій вулиці не зафіксували жодної жертви ДТП. Тепер аварії там як і трапляються, лишень з матеріальними збитками. Аби ділянка дороги «вибула» з переліку місць концентрації ДТП, потрібно щоб там щонайменше три роки не сталось жодної аварії з потерпілими, - повідомили у прес-службі управління патрульної поліції м. Тернопіль, пише 20 хвилин

 – Якщо статистика такий факт підтверджує, проводиться обстеження і лише тоді таку ділянку виключають. Однак, кажуть поліцейські, така ще певний час перебуває у статусі «аварійно-небезпечної». Дві ділянки Тернополя у списку місць концентрації ДТП перебувають понад 23 роки – з 1993 р. Йдеться про Дамбу Тернопільського ставу і перехрестя вул. Протасевича-Гайова. За останні три роки там трапились 10 аварій, в яких отримали травми 15 чоловік.

Де у Тернополі місця концентрації ДТП

Дамба Тернопільського ставу: за останні 3 роки - 6 ДТП, 11 травмованих.

Перехрестя вул. Протасевича-Гайова (виїзд з с. В. Гаї): за 3 роки - 4 ДТП, 4 травмованих.

Перехрестя вул. Замкова-Руська: за 3 роки - 2 ДТП, 4 травмованих.

Перехрестя вул. Руська-Гоголя-Хмельницького-пр. Бандери (наприкінці 2015 р. стало місцем концентрації ДТП). За 3 роки: 3 ДТП, 6 травмованих.

Просп. Бандери–примикання до бульв. Д. Галицького (біля «Літака»). За 3 роки: 2 ДТП, 4 травмованих.

Вул. Тарнавського (в районі буд. №№3-5). За 3 роки - 1 ДТП, 1 травмований.

Вул. Тарнавського (в районі Технічного коледжу). За 3 роки: жодної ДТП. Претендент на зняття, остання ДТП трапилась у вересні 2011 р.

Перехрестя вул. Будного-Лучаківського (наприкінці 2015 р. стало місцем концентрації ДТП). За 3 роки  - 4 ДТП.  

Аварійно-небезпечні ділянки в м. Тернополі (колишні місця концентрації ДТП)

1. пр. Бандери-вул. Конавальця-Слівенська   

2. вул. 15 Квітня-Купчинського-пр. Злуки

3. вул. Будного-Винниченка-с. Петриків («Берегиня»)

4. вул. Шептицького-Живова

5. пр. Бандери-вул. Шопена-Татарська

6. вул. Шептицького-Будного

7. пр. Бандери-вул. Шухевича На території аварійно-небезпечних ділянок якщо і траплялись аварії протягом останніх років, то без людських жертв, лишень з матеріальними збитками.

Небезпечні ділянки Тернополя ДТП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі