21-річна дівчина-коп, яка патрулювала під «кайфом», хоче довести невинність на поліграфі

Дівчину-копа, яку наприкінці березня спіймали за кермом «під кайфом» сьогодні, 26 квітня, намагалися судити. Щоправда на перше судове засідання ані 21-річна Зоряна Сулук, ані її правозахисник не з'явилися. Як з'ясувалося у патрульної - проблеми зі здоров'ям. Отож, вчора вона написала звернення, аби справу перенесли.  Адвокат патрульної у суді з'явився після слухання справи. Він заявив, що поліцію намагаються дискредитувати, ба більше справа замовна.

«Працівники поліції, які складали акт про адмінпорушення допустили ряд помилок, які повиннен врахувати суддя під час слухання справи. А саме немає акту обстеження, направлення та медичне обстеження та висновків, де було б вказано стан наркотичного спяніння. Загадкою для мене залишається, чому моя підзахисна Зоряна Сулук проходила медогляд у прсихоневрологічній лікарні не як водій патрульної машини, а як фізична особа», - розповів сайту Тернополяни адвокат тернопільської обласної колегії адвокатів Олександр Рукавець. Він зауважив, що перед тим як вийти на патрулювання дівчина проходила медичний огляд. Де зазначено, що стан її здоров’я – задовільний. На чергування вона заступила з командиром роти. Тобто постійно була під його наглядом.

Після обіду у патрульної виявили амфітамін. «Моя підзахисна стверджує, що напередодні патрулювання вживала таблетку Ібупрофену. Це знеболюючий засіб, який може містити негативні елементи. Аби довести свою невинність патрульна готова пройти перевірку на поліграфі. На перше слухання справи вона не з’явилась через погане самопочуття. Вчора у Зоряни піднялася температура. Вона написала відповідне клопотання щодо перенесення  справи», - продовжує адвокат.

На судовому засіданні була присутня дівчина-коп, яка оформляла протокол у той день. Щоправда правоохоронець від коментарів відмовилась. Додамо, що наступне слухання справи відбудеться 16 травня.

Дівчина-коп патрулювала під «кайфом»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі