Безробіття, корупція і високі ціни: які проблеми вважають тернополяни найгострішими (Результати опитування)

Найгострішою проблемою для більшості тернополян є безробіття. Такими є результати опитування, яке було проведено на «0352.ua» у рубриці «Голос міста». В онлайн-опитуванні, яке завершилося 22 квітня, взяла участь 491 особа.

На запитання «Яка проблема для Тернополя найгостріша?» більшість учасників опитування, зокрема 29.9%, відповіла, що такою проблемою є безробіття. 26.3% опитаних зазначили про проблему корупції. 19.1% опитаних стурбовані високими цінами. Скаржаться жителі міста і на стан доріг, 9.2% учасників опитування наголосили саме на цій проблемі, а 7.9% респондентів вважають житлово-комунальні послуги і тарифи найгострішою проблемою. Ще одне важливе соціальне питання – якість медичного обслуговування. 5.7% жителів міста вважають, що ця сфера потребує поліпшення.  І лише 1.8% опитаних тернополян вважають, що проблем немає і все їх влаштовує.

Зазначимо, зараз у рубриці «Голос міста» триває опитування на тему «Яка фракція в міській раді Тернополя працює найкраще?».

Безробіття, корупція і високі ціни: які проблеми вважають тернополяни найгострішими (Результати опитування) (фото) - фото 1
Безробіття, корупція і високі ціни: які проблеми вважають тернополяни найгострішими (Результати опитування) (фото) - фото 1
Безробіття корупція високі ціни проблеми тернополян
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі