Дружина загиблого бійця з Тернопільщини везе допомогу в зону АТО

Гостинці зі Збаража – хлопцям на фронт, щоб подарувати бійцям радість Великодня. Одразу дві групи волонтерів виїжджають на Схід. Їх очолить Володимир Голоднюк, батько Героя Небесної сотні та Наталія Горайська – дружина екс-голови Збаразької райдержадміністрації, полеглого героя АТО.

Світле свято Великодня мають відчути усі. Так вирішили збаразькі волонтери, організували громаду і зібрали гостинці для тих, хто нас захищає. На Схід поїде дві групи. Володимир Голоднюк, батько Героя Небесної сотні Устима, вирушає з такою місією не вперше. А для Наталії Горайської, чоловік якої після обов’язків очільника райдержадміністрації пішов на фронт добровольцем і там загинув, волонтерство стало продовженням добрих справ чоловіка, передає TV4.

– Юра залишив після себе мені дуже багато гарних хлопців, яких він бачив, з якими він спілкувався, робив спільну справу, разом ризикував. І я хотіла б долучитися якоюсь допомогою хлопцям, – говорить дружина полеглого героя Наталія Горайська.

Збаражчани долучились чим могли.

– Зараз ми зібрали громаду, яка приготувала дуже гарні паски, дуже гарні наїдки, щоби трошки полегшити емоційний стан хлопців на фронті, щоб вони могли потішитися, що про них дбають, що про них не забувають, разом відсвяткувати паску, хто б де не був, а тим паче захищаючи нашу країну, – каже Наталія Горайська.

Наталія Горайська відвідає 73-ій морський центр спеціального призначення, в якому служив її Юрій. Збаразькі священики відправили молебень за здоров’я українських воїнів та волонтерів і освятили пасочки.

Загиблий боєць Тернопільщина АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі