ФК “Тернопіль» здобув «Кубок ректора»

З 20 по 22 лютого на засніженому полі стадіону Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка проходив «Кубок ректора» на участю чотирьох команд. Перемогу в напруженій боротьбі здобула найдосвідченіша з команд учасниць – ФК «Тернопіль», повідомляє «Номер один».

Хоча всі чотири команди - ФК «Тернопіль», ФК «Тернопіль-2», ФК «Тернопіль-педуніверситет», ФК «Тернопіль-ліцей» і представлять одну футбольну структуру, але боротьба на футбольному полі була в більшості матчів вкрай гостра, адже кожен з гравців намагався довести свою профпридатність, щоб потрапити на олівець головному тренерові ФК «Тернопіль» Василю Івегешу. Адже, як відомо ця команда власне саме в цей час закладає фундамент під майбутні виступи в другій лізі чемпіонату України серед команд другої ліги.

Змагання відбулися по коловій системі і так сталося, що перед заключний турнірним днем в двох колективів було по дві перемоги, а в двох – по дві поразки, а тому матчі третього туру стали свого роду зустрічами за третє та перше місця.

У матчі за «бронзу» зійшлися наймолодша команда турніру - ліцеїсти та дублери головної команди - ФК «Тернопіль-2». І хоча в попередніх матчах ліцеїсти зазнали принизливої поразки від студентської команди (0:11), та й по різниці м’ячів вони поступалися суперникові, отож перебували в гіршому передматчевому становищі, однак зуміли на «жилах» відсвяткувати перемогу (1:0). Єдиний гол у ліцеїстів забив Юрій Соколовський.

«Фінальний» матч став справжньою окрасою кубка. ФК «Тернопіль», щоб здобути загальну перемогу потрібно було лише перемагати. Але вже до середини першого тайму команда «горіла» - 0:2. Спершу фланговий прохід по лівому краю атаки точним ударом у ближній кут воріт завершив Богдан Семенець (0:1), а незадовго з центральної зони атаки розстріляв ворота ФК «Тернопіль» Роман Гаврилюк (0:2). Однак більш старша і досвідченіша команда не стушувалася і методично насідала на ворота голкіпера Руслана Мазура, який ще літом минулого року перебував у обоймі тернопільської «Ниви». І команда свого досягнула. Так, В’ячеслав Кавецький з-під ще одного «нивівця» Володимира Плішки спершу поцілив м’ячем у стійку, від якої останній закотився у ворота (1:2). За п’ять хвилин вже Володимир Лобас, котрий повернувся до муніципальної команди зі Збаража, точним ударом головою вирівняв рахунок (2:2). А наприкінці першого тайму суперники нечемно повелися у карній зоні з лідером ФК «Тернопіль» Василем Чорним і сам постраждалий вивів свою команду вперед (3:2).

У другому таймі студентська команда намагалася переламати хід поєдинку, щоб забити хоча б одного м’яча, який для них міг стати «золотим», однак вилучення в середині тайму нападника ФК «Тернопіль-педуніверситет» Сергія Полянчука не дозволило його партнерам завершити матч з прийнятним для них результатом. Більше того, муніципали мали ще три 100% гольові моменти, які через важке поле не зуміли використати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі