При Януковичу українці можуть їсти більше хліба, ніж при Ющенку

Експерти порівняли якість життя українців за декілька останніх років.

Після приходу до влади Віктора Януковича, середня зарплата населення дозволяє придбати більше хліба, але менше молока та бензину, ніж при президенті Віктору Ющенку.

Так, у 2007 році на середню зарплату громадянин міг придбати 410 буханців хліба. У 2012 році цей показник зріс до 511. Водночас, якщо 5 років тому середньостатистичний громадянин на місячну зарплату міг купити 353 літри молока, то зараз 351 літр. Ситуація з бензином - гірша. За Ющенка на середню зарплату можна було заправити 288 літрів, за Януковича – 262 л.

Як і раніше, більшість українців не може вирішити житлові проблеми. Однак тепер вони менше витрачають грошей на комунальні платежі: за президента Леоніда Кучми за квартиру, газ і світло треба було віддавати в середньому 11% свого заробітку, тепер – трохи більше 8%. Але з урахуванням прийдешнього подорожчання комунальних послуг ця цифра може знову зрости - пише ТСН.

Варто також зазначити, що на початку 1990-х свій автомобіль мав лише кожний 13-й, а сьогодні – кожний сьомий. Разом з тим, відносне поліпшення життя українців останніми роками є не стільки заслугою влади, скільки відновленням економіки після величезного "провалу", що утворився після розпаду СРСР.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі