Тернопіль займає друге місце в Україні по кількості створених ОСББ

У Тернополі, станом на 1 квітня, зареєстровано 374 ОСББ. Як кажуть у міській раді, таким чином місто займає друге місце в країні за кількістю створених ОСББ.

Днями очільник міста Сергій Надал зустрівся із представниками уже зареєстрованих у Тернополі ОСББ у новому Ресурсному центрі підтримки об’єднання співвласників багатоповерхових будинків.

Під час зустрічі обговорили подальше функціонування Ресурсного центру та перелік послуг, які будуть надаватися у центрі.

- Ми плануємо, щоб у Ресурсному центрі тернополяни, які цікавляться питаннями створення ОСББ, могли отримати інформацію від представників діючих ОСББ, компаній, які надають послуги енергозбереження, працівників ЖКГ і т.д. Також, враховуючи пропозицію голів ОСББ, двічі на тиждень у Ресурсному центрі свої консультації надаватимуть представники уже діючих у місті ОСББ, а також у період здачі звітності - представники Державної фіскальної служби, - розповів Сергій Надал.

Нагадаємо, що до 1 липня тернополяни повинні вирішити, чи їм об’єднуватися у ОСББ, обирати управителя, чи залишатися на обслуговуванні балансоутримуючої організації.  Саме тому у місті був створений ресурсний центр, який надаватиме практичну інформацію про усі можливі варіанти.

ОСББ ЖКГ голови ОСББ об’єднання співвласників багатоповерхових будинків
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі