В Тернополі домушники скористалися тим, що вхідні двері господарі не обладнали надійними замками

Залишена значна сума у валюті, цінний одяг потрапив до рук зловмисників, які забралися у квартиру по вулиці Симоненка. Домушники скористалися тим, що вхідні двері господарі помешкання не обладнали надійними замками, не встановили сигналізації.

Про це повідомили в обласному управлінні МНС.

У міліції наголошують, що вжити заходів, щоб зменшити ризик стати жертвою злодіїв, під силу кожному. Той, хто потерпів від крадіїв, десятому закаже, щоб подбав про безпеку. Запобігти втраті майна, перш за все цінностей та заощаджених грошей, ніколи не пізно. Хибною є думка – «злодіям немає що у мене вкрасти». Навіть невеликі втрати потерпілі згодом сприймають з болем та розпачем. Найкраще зробити все можливе, аби вберегтися від крадіїв. А головне – не звинувачуватимете себе у легковажності. Згадана крадіжка, яку міліціонери зафіксували в обласному центрі, яскраве тому підтвердження.

Злодії, не роздумуючи, заходять у квартири, де замки з циліндровим механізмом під плоский ключ або замки з хрестовидним циліндровим механізмом. Для їх відкриття зловмисникам достатньо декількох секунд. Найбільш захищені з недорогих замків є сувальдні з покращеними захисними властивостями, у тому числі з багатоступеневим захистом. Як показує практика, крадії, як правило, не беруться відкривати такі двері. Вікна та балконні двері, в тому числі пластикові, оснастіть металевими решітками.

Працівники міліції звертаються до усіх громадян – подбайте про безпеку власного майна. За можливості зверніться до спеціалістів, які встановлять у квартирі надійну сигналізацію. Як тільки вона спрацює, охоронці одразу виїдуть до вашої квартири. Не будьте байдужими, коли бачите, що злодії проникають до сусідньої квартири чи будинку – відразу повідомляйте про це працівників міліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі