• Головна
  • Священики у Тернополі радять допомагати жебракам їжею та одягом
19:00, 26 лютого 2012 р.

Священики у Тернополі радять допомагати жебракам їжею та одягом

Подати тому, хто потребує, є найпростішим виявом милосердя та доброти до ближнього.

Тому треба допомагати бідним, каже отець церкви святого Миколая Володимир Сампара.
- Жебраки на вулиці - унікальна можливість для людей отримати велике духовне благословіння, - каже він. - Тим самим ми беремо кредит, позику з неба, яка повертається до нас любов'ю, здоров'ям і благами.

Допомагати жебракам можна у різний спосіб. Тернополяни, продовжує священик, самі мають вибирати, у який спосіб це зробити. Якщо виникать сумніви, що гроші жебрак використає на шкідливі звички — алкоголь, сигарети чи наркотики, то їх давати не варто. Краще їх кинути у скриньку, яка є в кожній церкві. 
- Не секрет, що є жебраки, які зловживають довірою людей. Щоб застерегти себе від цього, залиште пожертву у церковній скриньці, - додає Володимир Сампара. - У храм за допомогою звертаються ті, хто дійсно перебуває у скруті.

Проявити співчуття та увагу до чужого горя, на думку отця, можна не тільки грошима. 
- Візьміть бідняка за руку та поведіть у магазин, купіть йому їжу. Принесіть власний одяг, щоб зігрити, - радить священик. - Ця пожертва може стати потрібнішою.
Відрізнити бідну людину, яка потребує допомоги, і прохача, для якого виманювання грошей стало бізнесом, не так уже й просто, визнає Володимир Сампара. Однак людям, які проявляють милосердя до ближнього, задумуватися про це не варто. 
- Ми стаємо руками Божими, коли допомагаємо бідним. В іншому випадку залишаємось егоїстами, сидимо у власній клітці жадності, - запевняє отець.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...