Дільничний з Тернопільщини став лауреатом всеукраїнської акції

Старший дільничний з Тернопільщини старший лейтенант Олександр Ящур став лауреатом 
Всеукраїнської акції «Наш Аніскін».

Акцію проводить Українська федерація професіоналів безпеки. Минулоріч в дев’яти регіонах були визначені переможці. У Чернівцях нагороджували лауреатів з Хмельниччини, Тернопільщини, Івано-Франківщини та Буковини.

«У міліції багато професій. Однак, ми вирішили відзначити дільничних. Саме на прикладі цих людей показуємо, що в правоохоронній системі працюють професійні та талановиті міліціонери. Дільничному потрібно бути і психологом, і професіоналом. Деколи потрібно дати людині пораду стосовно проблеми, яка не пов’язана з професійною роботою. І саме робота дільничного, в першу чергу, це профілактика правопорушень», – прокоментував президент Української федерації професіоналів безпеки Сергій Шабота.

Старший лейтенант Олександр Ящук працює дільничним на Кременеччині. На церемонію нагородження у Чернівці він приїхав з Дніпропетровська де заочно навчається на другому курсі в університеті - інформує ЗІК.

«Хороший дільничний це той, що працює і вдень, і вночі. Потрібно постійно спілкуватися з людьми. Люди повинні тобі довіряти, а дільничний повинен до своєї роботи ставитися відповідально, допомагати людям», – поділився професійними секретами Олександр Ящур.

Дільничний з Тернопільщини отримав диплом лауреата акції та цінний подарунок – нетбук.

Аналогічні нагороди отримали і його колеги котрі стали переможцями акції у своїх областях – лейтенант Роман Коваль (Івано-Франківська обл.), майор Олег Кодрук (Хмельницька обл.), Сергій Айвазовський (Чернівецька обл.)

«Професіонал найвищого ґатунку, порядна та талановита людина» – сказано в дипломі лауреата.

Організатори акції планують зібрати всіх переможців і організувати спільну зустріч з міністром МВС України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі