З колишнього кінопалацу зроблять другі «Подоляни»?

Перетворити колишній дитячий кінотеатр на вул. І. Франка у сучасний розважальний центр хоче міська влада. На даний момент з цього приводу ідуть переговори з інвестором.

«Ми хочемо, щоб прийшов приватний власник і створити спільну з міською радою структуру, в якій окрім кінотеатру були б і заклади громадського харчування, і відпочинковий комплекс. Щоб як і у «Подолянах» було де і відпочити, і розважитися, і при цьому усе в одному комплексі. Адже це ж центр міста», – каже міський голова Сергій Надал.

Він додав, що якщо інвестор відмовиться, то на вул. Франка зроблять звичайний муніципальний кінотеатр.

«Всі суди по цих приміщеннях ми вже виграли, зараз ще залишилося докупити апаратуру в кінозал, і він вже зможе функціонувати. Близько 100 тис. грн. на ці цілі вже виділено. Щойно придбають апаратуру, кінотеатр почне працювати», – каже мер.

Однак, зауважив він, будівля кінотеатру має два поверхи, також комплекс включає приміщення колишньої «Громади», яке теж простоює. Це все доведеться опалювати і якщо весь комплекс буде суто муніципальною структурою, щоб вийти на самоокупність квитки в кінотеатр доведеться робити дорожчими, ніж в «Сі нема сіті».

«Тоді ніхто сюди не ходитиме. Тому або покривати витрати за рахунок інших джерел, або таки залучати інвестора, який за вкладені кошти буде дбати, як залучити сюди більше клієнтів. Це буде значно ефективніше управління», – переконаний міський голова.

Зауважимо, що Кінопалац у Тернополі припинив працювати через збитковість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі