• Головна
  • Ідеєю встановлення на дахах Тернополя сонячних батарей у мерії вирішили не перейматися
18:00, 6 травня 2016 р.

Ідеєю встановлення на дахах Тернополя сонячних батарей у мерії вирішили не перейматися

Відверто «розмиту» відповідь отримав від влади міста Костянтин Генда, який у петиції пропонував владі міста використати дахи для встановлення сонячних електростанцій, а також вивчити питання використанні інших територій для встановлення сонячних батарей.

Його петиція набрала необхідну кількість голосів підтримки.

Міська влада ж до його пропозиції віднеслася відверто поверхнево.

Перша частина відповіді за підписом заступника міського голови Владислава Стемковського взагалі не стосується пропозиції Генди.

У другій частині Стемковський знайшов «крайніх» у тому, що в місті сучасні технології не впроваджують.

«У відповідності до п.2 ст.382 Цивільного кодексу України питання щодо використання основних конструктивних елементів будинку вирішується виключно його співвласниками. Станом на сьогоднішній день, жодного колективного звернення мешканців щодо встановлення геліосистем на покрівлях житлових будинків на адресу міської ради не надходило», – сказано у відповіді за підписом Стемковського.

Він також зазначив, що відповідно до державної програми підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів здійснюється відшкодування на обладнання та матеріали для встановлення систем сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання.

#У мерії пояснили #чому в Тернополі на дахах не встановлюють сонячні батареї

Коментарі

Оголошення
live comments feed...