15:15, 6 травня 2016 р.
В Тернополі виготовили 10 тисяч соціальних карток, які даватимуть 12% знижки в аптеках
Для соціально незахищених мешканців міста впровадили проект під назвою «Соціальна картка». За допомогою таких карток можна отримати 12% знижку на придбання ліків у мережі міських аптек. Наразі таких аптек, які долучилися до проекту, є 44.
Загалом у рамках проекту було виготовлено 10 тисяч соціальних карток.
- Основною перевагою буде те, що ця картка дасть людям змогу отримувати, купляти ліки з 12% знижкою. Ми одночасно запрошуємо всі інші структури бізнесові, комерційні, охорони здоров’я, торгівлі приєднатися до цього проекту, тому, що це велика кількість людей, це вже як мінімум 10 тисяч клієнтів, - зазначив начальник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека.
Для того, щоб отримати картку, необхідно звернулися в управління соціальної політики за адресою вул. Лисенка, 8 або у ЦНАП на вул. Острозького, 6. Із собою мати паспорт та посвідчення інваліда.
s_K_050516_02 (1)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:47, 13 січня
19:09, 11 січня
11:48, 13 січня
17:35, 2 січня
17:35, 2 січня
live comments feed...