Міліція не повертає вилучені сервера EX.ua

Файлообмінник EX.ua не може відновити всі файли в повному обсязі через те, що міліція досі не повернула ресурсу вилучені сервера.

"Досі не ухвалено остаточного рішення про те, що правоохоронці вилучили значно більше, ніж потребували для слідства. Сервера не повертають, слідство не поспішає, хоча ми привели свої доводи", - повідомив LB.ua Артем Афян, управляючий партнер юридичної компанії "Юскутум", що представляє інтереси EX.ua.

За словами Афяна, слідство ведеться за конкретними матеріалами, воно не спрямоване на повний аналіз або аудит ресурсу.

"За частиною контенту взагалі не може бути жодних питань. Це ліцензійний контент, спеціально закуплений ресурсом, а також твори, створені користувачами", - розповів Афян.

За його словами, зараз EX.ua відновив роботу на ресурсах системи безпеки. Про можливі строки повернення серверів правоохоронці не повідомляють.

Нагадаємо, після закриття EX.ua міліцією 31 січня кілька днів ресурс не працював зовсім, потім 2 лютого міліція відкликала вимогу про блокування порталу і файлообмінник знову відкрився. 7 лютого повідомлялося, що повністю ресурс відновить свою роботу "за кілька днів", але великої частини інформації на ньому немає досі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі