В Українському домі «Перемога» показуватимуть короткометражні студентські роботи

У Тернополі показали «ТойХтоПройшовКрізьВогонь». Український художній фільм режисера Михайла Іллєнка вийшов на екрани 19 січня 2012 року і нарешті добрався до Тернополя. 23 лютого його презентували в одному з міських кінотеатрів, а 24-го – в Українському домі «Перемога».

- Касові збори – вже понад мільйон. От вам і українське кіно! Я вам більше скажу – це тільки перший такий крок. Зараз ведуться перемовини з Іллєнком. Ми будемо проводити цілий фестиваль нових фільмів Іллєнка. Ведуться перемовини з випускниками університету імені Карпенка-Карого, адже ми хочемо показати короткометражні студентські роботи. Я хочу, щоб тут показували документальні фільми, – розповів на презентації начальник управління культури і мистецтв міськради Олександр Смик.

На фільм витрачено понад 16 мільйонів гривень. Його зняли на основі реальної історії. Головний герой – хлопець з Полтавщини, Іван Додока, який стає військовим льотчиком, Героєм Радянського Союзу. Чоловік потрапляє в німецький полон, далі – у радянські табори, а після цього до Канади, де стає вождем тамтешнього індіанського племені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі