• Головна
  • Банкоматна мережа припиняє роботу. Як тернополяни отримають готівку
11:30, 11 травня 2016 р.

Банкоматна мережа припиняє роботу. Як тернополяни отримають готівку

Об’єднана банкоматна мережа "АТМоСфера" припиняє свою діяльність з 26 травня цього року. Зараз в її групу входитить 17 банків. Банківські фахівці радять тернополянам не переживати, оскільки до дня остаточної ліквідації це питання має врегулюватися.

 У мережі "АТМоСфера" заявляють, що отримати кошти в банкоматній мережі за допомогою платіжних карток можна буде лише до 25 травня 2016 року. Після цього банкомати, які входили в мережу, продовжуватимуть працювати просто як банкомати окремих банків у звичайному режимі. Сайт atmosphere.net.ua буде доступний для користувачів до кінця травня. Стягли 100 гривень Незручності ліквідації об'єднаної банкоматної мережі “АТМоСфера” відчувають вже й тенрополяни.

До прикладу, Ірина Весна розповідає  "20 хвилин”, що вона абсолютно нічого не знала про те, що мережа банкоматів є на стадії ліквідації. Як розповідає тернополянка, з нею трапився неприємний інцидент, коли вона, не знаючи того, що з мережі “АТМоСфера” вийшов її банк, зняла досить значу суму з картки цього банку та на відсотках втратила аж 100 гривень. - Тепер же виходить, що знімати гроші з банківської картки можна буде тільки в касі банку - продовжує пані Ірина. - Не надто тішить така перспектива. Ірина Весна також розповідає, що в неї є депозит в ПАТ “Ідея Банк”. Як відомо, цей банк входить в групу “АТМоСфери”, більше того - немає жодного власного банкомату в нашому місті. Як каже тернополянка, вона завжди була задоволена цим банком та не мала жодних проблем з фінансовими операціями у цій фінустанові, проте зараз розуміє, що їй важче буде знімати готівку в ПАТ “Ідея Банк”.

Фінансові операції будуть дорожчі

Банківські фахівці кажуть, що колапсу банківської системи не буде, та радять тернополянам не хвилюватись. Як вважає банківський експерт Василь Ткачук, єдине, що справді зміниться - тарифікація банківських послуг - вони будуть дорожчі. На мою думку, - продовжує Василь Ткачук, - суттєвих змін не буде, оскільки банки досить швидко згрупуються та створять інші об’єднання, це питання часу. Фахівець також розповідає, що насправді існує досить багато таких об’єднань, правда не таких великих як мережа “АТМоСфера”. Об’єднання такого типу часто виникають на рівні міжбанківських угод, як правило це угоди між двома-трьома банками-партнерами.

Такої ж думки інший банківський фахівець Любов Прийдун. Зокрема вона зазначає, що у мережі «АТМоСфера» власники платіжних карток мали змогу знімати готівку у будь-якому банкоматі мережі «АТМоСфера» по тих самих тарифах, що і в своєму банку, часто без комісії. Тепер коли об’єднання ліквідують, ці послуги будуть тарифікувати та регулювати банки-власники банкоматів. Загалом, каже пані Любов, мережа «АТМоСфера» на кінець 2015 року налічувала понад 1800 банкоматів у більш ніж 300 містах України. Зокрема у нашій області їх є понад 35, з яких 25 у Тернополі.

#Банкоматна мережа #тернополяни #готівка

Коментарі

Оголошення
live comments feed...