Скільки в Тернополі заробляють бізнесмени з простягнутою рукою?(відео)

Чи правда те, що територія міста поділена між жебраками, і скільки заробляють бізнесмени з простягнутою рукою – вирішила дослідити ведуча телеканалу ІНТБ.

Для цього автор програми «Життя-буття» Роксолана Кіналь вдалася до журналістського експерименту: із молодої дівчини вона перетворилася на немічну бабусю і пішла полювати на щедрих, але наївних тернополян. За перші хвилини жебрацтва Роксолана заробила 3,5 гривні.

Роксолана Кіналь: «Дуже було страшно, тому що бачила тільки ноги перехожих, оскільки я була «бабусею». І оскільки територія поділена, боялася, щоб хтось не дав мені по голові».

Поспілкувавшись із «зірками» тернопільського жебрацтва, Роксолана Кіналь дізналася, що не одній їй у голову прийшла думка зробити з себе немічну бабусю.

Роксолана Кіналь: «У нас є інтерв’ю з «бабулькою» біля «Зеленої церкви». Вона лежала. Я думала, що це насправді бабулька, але вона добре замаскувалася – це не «бабуля». Вона сказала, що їй 50 років. Але, якщо чесно, якби вона за собою доглядала, то їй на 40 з гаком піде. А вона лежить собі. Це ж обман – людина повністю працездатна».

Щоб вивідати хоч якусь інформацію, Роксолані Кіналь довелося подавати милостиню. Проте ведуча каже, що це були останні гроші, які вона віддала на вулиці. Зі свого експерименту дівчина зробила висновок: прохачів жаліти не можна, бо справді потребуючих серед них – одиниці.

Деталі жебрацького експерименту і правила життя тернопільських «попрошайок» дивіться на телеканалі ІНТБ у новому випуску програми «Життя-буття».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі