Бюджет Тернополя втратив кілька сотень тисяч гривень через недбалість влади

Кількасот тисяч гривень втратив міський бюджет Тернополя через недбалість влади. Напередодні Нового року власник тернопільської провідної будівельної компанії купив на аукціоні будівлю ЖЕКу на вулиці Карпенка, 18а. Заплатив за неї неповних 2 мільйони гривень. Хоча коштує цей об’єкт набагато більше. Адже, виставляючи приміщення на торги, міські посадовці чомусь не враховували гаражі, які розташовані на цій же території, на Карпенка, 18а.

Ці капітальні споруди займають близько 500 квадратних метрів, але їх міська влада чи навмисне, чи випадково «помічати» не захотіла. Відтак будівельник вдало здійснив покупку, а посадовці, щоб замести сліди, вже сьогодні зносять гаражі.

Робітник: «Валимо гаражі. «Креатор-буд» буде зводити дім».

За словами чоловіків, які по цеглині розбирають гаражі, швидкість виконання робіт залежить від оплати. Чим швидше вони отримають гроші, тим скоріше капітальні споруди зникнуть «з лиця землі».

Робітник: «Будуть добре платити, то будемо валити».

Члени постійної комісії з питань контролю за використанням комунального майна здивовані такими діями зі сторони міських чиновників. Питання із демонтажем гаражів раніше вже піднімалося і у засобах масової інформації, і серед депутатів Тернопільської міськради. Результату наразі немає.

Петро Гринчишин член постійної комісії: «Я на депутатській комісії ставив питання, чому оцінений тільки сам будинок і чому зовсім випали з оцінки гаражі».

Міські посадовці на сесії, коли затверджували бюджет, запевняли, що для повноцінної роботи міста не вистачає 53 мільйонів гривень. Поряд з тим, чимала сума з продажу цих гаражів могла би покращити фінансову ситуацію міста.

Петро Гринчишин член постійної комісії: «Мені дуже прикро, що продали приміщення, закріпили земельну ділянку, і після того на ній руйнують те, що не продали. Що не оцінили – і в результаті чого не поступили гроші в міський бюджет».

Коли остаточно знесуть гаражі і почнуть будівництво нового житлового будинку – наразі невідомо. Так само у секреті й те, куди і кому вивозять з території об’єкту на Карпенка, 18а, будматеріали – панелі, блоки, цеглу та інше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі