Шустер запропонував Януковичу створити Міністерство сексу

За словами телеведучого Савіка Шустера, міністерство має займатися роз'ясненням всього, що повязано з інтимними стосунками між жінкою та чоловіком.

Телеведучий Савік Шустер пропонує президенту України Віктору Януковичу створити Міністерство з питань сексу України. Про це журналіст заявив, підбиваючи підсумки передачі "Андреналін. Шустер Live".

Заключний епізод шоу був присвячений проблемі інформування молоді про секс і його можливі наслідки. В ефірі показали історію неповнолітньої дівчини, змушеної наодинці ростити дитину.

"Я пропоную створити в Україні Міністерство сексу", - підбив підсумок передачі Шустер. Він зазначив, що оскільки в такому міністерстві не було б великого бюджету, то красти там було б нічого. "Значить, туди б прийшли працювати чесні люди", - говорить він.

За його словами, міністерство має зайнятися роз'ясненням всього, що пов'язано з сексом - пише ЛIГАБiзнесIнформ.

Шустер повідомив, що написав лист на ім'я президента, в якому запропонував створити таке міністерство. Він попросив, щоб аудиторія проголосувала - направляти чи лист президенту чи ні. Аудиторія у студії підтримала ідею журналіста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі