• Головна
  • Тернополянка планує стати депутатом міськради в Римі
18:30, 16 травня 2016 р.

Тернополянка планує стати депутатом міськради в Римі

Соціалістична партія, подала на наступні вибори у Капітолій, список “Троянда для Рима” (Una rosa per Roma), на підтримку кандидата у мери Роберто Г’ячетті (Roberto Giachetti).

У нього входять 48 претенденти у комунальні радники, 18 із них – жінки. Багато з няких не професійними політиками, а представниками громадянського суспільства – соціологи, журналісти, письменники, політологи, тощо. Тетяна Тарасенко (Tetyana Tarasenko, detta Kuzik) боротиметься за місце представників римлян у Капітолії.

10 травня список “Троянда для Рима” було представлено у центральному представництві Єдиної федерації італійських письменників. Кандидати позиціонували загальні принципи своєї передвиборчої програми як «світські, цивільні та соціалістичні», повідомляє Українська газета.

Тетяна Кузик, уродженка Тернополя, перекладач, колишній головний редактор газети для українців «Форум», екс-голова Української асоціації жінок, які працюють в Італії. Засновник та директор української школи «Престиж» у Римі, в даний час – студентка факультету соціології Університету св. Томи Аквінського «Анжелікум». Вона є першою громадянкою України, яку, в 2006 році, обрали у Міську раду Рима додатковим радником з питань країн Східної Європи, що надавало їй можливість обговорювати політичні та адміністративні рішення на засіданнях міської ради міста Риму, проте без права участі у голосуванні.

Жителів Рима запросять на виборчі дільниці, для обрання нового господарника Столиці Італії 5 червня 2016 року. Можливе перебалотування заплановано на 19 червня. Голосувати на виборах можуть лише італійці, чи іноземці, які набули італійське громадянство.

#Тернопіль #Рим #депутатство

Коментарі

Оголошення
live comments feed...