• Головна
  • Тернопільські поліцейські власною кров'ю рятують життя
18:15, 19 травня 2016 р.

Тернопільські поліцейські власною кров'ю рятують життя

Здати кров і цим самим врятувати чиєсь життя у Тернополі погодилися сім десятків патрульних поліцейських.

Сьогодні донорами стали перших 10 тернопільських патрульних Тернополя. Як розповідає головний лікар обласного центру служби крові Петро Лучанко, ця необхідна для функціонування організму рідина має обмежений термін зберігання – максимум 35 діб. Після цього вона втрачає свої властивості та стає непридатною для використання. Тому, щоб завжди була свіжа кров, каже Петро Лучанко, охочих стати донорами поліцейських поділили на кілька днів.

Долучитися до акції загалом захотіли 70 патрульних поліцейських міста Тернополя. Захід відбувається в рамках Тижня безпеки дорожнього руху.

Заступник командира батальйону тернопільського управління патрульної поліції Іван Спридонюк зізнається: місцеві копи дещо вийшли за рамки акції. Кілька десятків правоохоронців поповнять банк крові гематологічного відділення міської дитячої лікарні і допоможуть онкохворим діткам, які там лікуються. А також здадуть кров для учасників АТО, які того потребують.

До слова, не всі патрульні здаватимуть саме кров, деякі поділяться плазмою, пише БезТабу. У Тернополі є для цього всі необхідні апарати та умови, розповідають лікарі. До того ж, термін зберігання плазми значно більший, аніж крові – 3 роки.

#Тернопіль #поліцейські #кров

Коментарі

Оголошення
live comments feed...