• Головна
  • У тернопільській школі дітям на голову осипається стеля
15:30, 23 травня 2016 р.

У тернопільській школі дітям на голову осипається стеля

Виправдальні повідомлення з’явилися на сайті міської ради в рубриці «Питання-відповіді» після того, як один з дописувачів повідомив про те, що у ТНВК №35 з батьків зібрали кошти на ремонт приміщення.

Уже від імені батьків в повідомленнях йдеться, що збирати кошти на ремонт вони вирішили добровільно. Мовляв, дітям на голову осипалася стеля і треба було негайно щось робити, адже коштів, які обіцяла надати міська рада, так і не дочекалися.

"Від імені батьківського комітету 3-А хочу звернутись до батьків які обурюються з приводу ремонту стелі в нашому класі. Так дійсно мерія обіцяла виділити кошти, але чомусь до сіх пір кошти не виділенні на потребу школи. Тим часом стеля в нашому класі потребує негайного ремонту оскільки час час від часу сиплеться на голову нашим дітям. Оскільки на сьогоднішній день обіцянки влади виділити кошти на ремонт класів не підкріпленні фінансовою підтримкою, на батьківських зборах більшістю батьків було вирішено почати ремонт за власний кошт (підтвердженням того, що батьки не проти проведення ремонтних робіт є підписи 20 батьків у протоколі зборів) . Для батьків які не були присутні на батьківських зборах комітет класу пропонує ознайомитись з протоколом зборів , який знаходиться у класного керівника!» – йдеться в дописі за підписом Аліна Борисівна Гнатюк.

Про добровільність збору коштів заявляє і дописувач О. Колодій.

«Хочу довести до відома особі котра піднімає питання що дирекція тнвк 35 зобовязує батьків збирати кошти на ремонт стелі. так от про рішення робити ремонт стелі в класі вирішували батьки з батьківським комітетом на батьківських зборах на початку навчального року ще до рішення мера "фінансувати навчальні заклади" і всі хто погодився то погодився добровільно оскільки наші діти заслуговують навчатися в пристойних класах. Ніхто нікого примусово не заставляв», – йдеться в дописі.

 

#У тернопільській школі дітям на голову осипається стеля

Коментарі

Оголошення
live comments feed...